Dentmax Basından

İlk Muayene

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Dentmax invisailgn
KURUMSAL
ONLINE RANDEVU OLUŞTUR
Dentmax Online Randevu
Dentmax Menü

60 saniyede yeni gülüşünü gör!

Yenilikçi Yaklaşım ile Bireysel Çözümler: DentMax Diş Polikliniği'nde

DentMax Diş Polikliniği olarak, restoratif diş hekimliği alanında 15 yılı aşkın deneyime ve aktif araştırmalara dayanan bir birikime sahibiz. Kendimize özgü geliştirdiğimiz tedavi süreci, ağız sağlığı üzerinde etkisi olan tüm yönleri içeren bütünsel bir iş akışını benimser. Bu entegre planlama ve uygulama şekli, sağlık öncelikli, uzun vadeli ve doğal estetik odaklı bireyselleştirilmiş çözümler sunar.

Tedavi Yöntemimiz: Teknoloji + Uzmanlık + Deneyim

Bizim yöntemimiz, gelişmiş teşhis ve planlama teknolojilerine, son derece uzmanlaşmış bir ekibe ve her adımda net iletişime dayanır. Bu sayede, tedavi sürecinin başından sonuna kadar hem sizin hem de ekibin mükemmel bir uyum içinde olduğundan emin oluruz. DentMax'te tedavinizle ilgili bilmeniz gereken her şeyi size detaylı bir şekilde açıklarız.

İlk Randevunuz: Detaylı Dokümantasyon ve Analiz

İlk randevunuzun ana odak noktası, ağrılarınızı, isteklerinizi ve mevcut tıbbi durumunuzu net bir şekilde belirlemektir. Bu adım, İlk Dökümantasyon olarak adlandırılır. Kliniğimizde yaklaşık 30 dakika geçirirken, birden fazla veri katmanı toplarız. Fotoğraf ve video formatında portreler çeker ve intraoral fotoğraflar alırız.

Ayrıca, Dijital 3D intraoral tarama yaparız, kemik veya olası enfeksiyonu değerlendirmek için bir CBCT görüntüleme isteyebiliriz. Belirli çene hareket paternlerinizi kaydederek olası çeneleri etkileyen fonksiyonel sorunları değerlendiririz. Yani DentMax'ta acil problemleri sadece tedavi etmekle kalmayıp, uzun vadeli sağlık için sağlına kavuşturmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, ilk randevudaki kapsamlı dokümantasyon, görülen veya görünmeyen tüm sorunları belirlememize olanak tanır.

Diş Pasaportunuz: Kişiselleştirilmiş Tedavi Planı

Bu çok katmanlı size ait kayıtlar, parmak iziniz kadar benzersizdir. Daha da önemlisi, o kayıt anına özel olup, kendine özgüdür ve uzun vadede ağız sağlığınızın evrimini izlemek için hepimiz adına değerlidir.

Diş kayıtlarınız, tıbbi geçmişinizin bir parçasıdır ve bu nedenle size kendi diş pasaportunuzu sağlayacağız. Bu kayıtlara, mail adresinize gönderdiğimiz linkten doğrudan erişebileceksiniz.

İkinci Ziyaret: Tamamen Kişisel Gülüş Tasarımı ve Eksiksiz Tedavi Planı

Sonuca odaklanarak başlarız. Hayalinizdeki evinizi inşa etmek istediğinizi hayal edin. İlk olarak ölçümlersiniz, sonra size tüm süreci rehberlik eden bir 3D proje yaparsınız. Bu 3D proje, evinizin nasıl görüneceğine dair tüm yapısal ve mühendislik bilgilerini içerir. DentMax'ta gülüş tasarımınızı birlikte tasarlamak da benzer bir şekilde çalışır. Bu hasta odaklı yaklaşımız sayesinde, sorunlara neyin neden olduğunu, genel sağlığınızı nasıl etkilediğini ve sorunlarınız için en iyi çözümlerin neler olduğunu belirleriz.

Doğal morfolojiyi kullanarak yüz hatlarınız, kişisel tercihlerinizle ve herhangi bir işleme başlamadan önce durumu analiz ediyoruz. Yeni gülüşünüzün tam olarak nasıl olması gerektiğini emin olmak için her zaman deneme yapıyoruz. Bunun için dijital ortamda veya fiziki (mock-up) kullanıyoruz. Bu proje, ortak hedefimiz olur ve onu gerçekleştirmek için gereken tedavi için bir yol haritası olur. Ayrıca , tüm hazırlıkların önceden yapılmasını sağlar, böylece sonraki randevularınız zaman açısından verimli bir şekilde yürütülür.

Şeffaf Fiyatlandırma

Gülüş tasarımı için ilk ve ikinci randevunuz için belirlenmiş sabit bir mock-up fiyatımız bulunuyor. Bu fiyat tam diş dokümantasyonu (görüntüler, taramalar, dicom, röntgenler, çene hareket analizleri) içerir. Ayrıca kişiselleştirilmiş tedavi planınızı ve gülüş tasarım projenizi kapsar. Bu projede, gülüşünüzün nasıl görüneceğine dair bir ön izleme sunulur.

Daha fazla bilgi için lütfen fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin. Tedavinizin tüm fiyatı, ilk dokümantasyonun ardından tüm detayları ile sunulur.

Tedavi Planınıza Sadık Kalıyoruz.

İlk ziyaretinizden itibaren gülüş tasarımı mimarınız olacak DentMax Estetik Diş Hekimi belirliyoruz. Mimarınız farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan kişiselleştirilmiş bir tedavi ekibi kurar. Gülüş tasarımı mimarınız, restoratif diş hekimliği konusunda deneyimli ve geniş bir vizyona sahiptir. Ayrıca Ortodonti, lamine, dijital diş hekimliği, implantoloji ve pembe estetik konusunda yetkindir.

DentMax'ın tüm tıbbi profesyonelleri, hastalarımızın benzersiz ihtiyaçları ile uyumlu ileri klinik yeteneklere sahiptir. Her ayrı vakanın karmaşıklığı, bir veya daha fazla ekip çalışanının prosedüre aktif olarak dahil olup olmamasını belirler. Tam ve iyi yapılandırılmış bir ekip olarak, tedavi ihtiyaçlarınızı karşılamak için en yetkin uzmanlar sizin durumunuza atanır.

Dikkatle Koordine Edilen Ağız ve Diş Bakımı

Her adımda size yardımcı olmaya adanmış olduğumuz için, stresiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak kişisel bir tedavi koordinatörü atayacağız. Koordinatörünüz, tıbbi prosedürleri ve gerekli tüm lojistiği planlama konusunda sorumlu olacak.

Tedavi Koordinatörünüz, süreç boyunca herhangi bir sorunuz olması durumunda hattın diğer ucunda sizi bekliyor. Ayrıca ziyaretlerinizin sorunsuz ve zamanında yürütülmesi için gerekli tüm ihtiyaçları organize edip, yerine getiriyor.

Tedavi Sonrası Garanti Taahhüdümüz

Eğer DentMax yıllık bakım paketlerimizden yararlanırsanız, uyguladığımız restoratif dental tedavilerin 5 yıla uzatılabilen garantisini sunuyoruz. Detaylar için DentMax Club ve Garanti sayfamıza göz gezdirebilirsiniz. Gündelik koşturmalarınızın yoğun olduğunun farkındayız ve diş bakımı deneyiminizi daha da rahat hale getirmek için bunu bilerek hareket ediyoruz. Hiçbir randevuyu kaçırmamanız için, size özel kontrol randevu zamanlamaları oluşturuyoruz.

Yurtdışı Hastalarımız:

Eğer, yurtdışından bizlere ulaşıyorsanız, seyahatinizi planlamanıza ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği sunmaya hazırız. Yurtdışından gelen hastalarımız için tedavi süreçlerini mümkün olduğunca konforlu ve stressiz hale getirmek için yanınızdayız. Talebiniz, sizlere dahilinde havaalanı transferi, konaklama hizmetlerini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ülke dışında bazı şehirlerde, ilk dokümantasyonu yapmak üzere ortak tıbbi merkezlere yönlendirme yapma yapabiliyoruz. Dijital formatta belgeler bize ulaştığında, seyahat etmenize gerek kalmadan ilk telekonsültasyonu gerçekleştirebiliriz. Bu sayede, gelecekteki tedavileriniz için seyahatinizi verimli bir şekilde planlayabilirsiniz. Telekonsültasyon ve seyahat planlamanız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

DentMax Diş Polikliniği olarak, yüksek kaliteli diş hekimliği hizmetlerinimizi her hastamıza birebir sunuyoruz. Tedaviniz boyunca her adımda yanınızda olmayı taahhüt ediyoruz. Diş sağlığınızı ve tedavi deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için gerekli tüm desteği sunmaktan gurur duyuyoruz.  

İletişim ve randevu için 0090 212 570 00 33 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dentmax Diş Temizliği

DENTMAX


DIŞ
HEKIMLERIMIZ

DENTMAX ILE
IRTIBATA GEÇIN
Bakırköy / İstanbul 0 2125700033
09:00-19:30 Pazartesi-Cumartesi
01
01

Başvurunuz alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bağlantı Kopyalandı