Dentmax Basından

Kurumsal

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Dentmax invisailgn
KURUMSAL
ONLINE RANDEVU OLUŞTUR
Dentmax Online Randevu
Dentmax Menü

60 saniyede yeni gülüşünü gör!

DentMax Diş Kliniği'ne Hoş Geldiniz

Modern tesislerimizde yüksek standartlarda diş sağlığı hizmetleri sunuyoruz. En yeni teknolojiyi kullanarak sağlıklı ve estetik gülüşler yaratıyoruz. Güvenli ve konforlu ortamımızda, her yaştan hastaya bireysel çözümler üretiyoruz. DentMax, gülümsemenizi parlatmak için burada!

Sağlıkla Gülümseten Deneyim

DentMax, deneyimli diş hekimleri ve yenilikçi tedavi yöntemleri ile diş sağlığınızı korumak ve geliştirmek için çalışır. Hasta memnuniyetini önceliklendirerek, her hastamıza özel tedavi planları sunuyoruz. Sağlık ve estetik gülüşlerin adresi DentMax'ta, gülümsemeniz için en iyi olanı yapmayı taahhüt ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Geniş Kapsamlı Diş Hekimliği Hizmetleri

Kozmetik Diş Hekimliği:

 • Gülüş Tasarımı
 • Beyazlatma
 • Veneerlar ve Bonding Uygulamaları

Ortodonti:

 • Invisalign Klinik® olarak Şeffaf Plak Tedavileri
 • Geleneksel Braketler ve Ortognatik Cerrahi ile Çene Ameliyatları

Diş İmplantları:

 • Kalıcı ve doğal görünümlü diş yerine koyma çözümleri

Çocuk Diş Hekimliği:

 • Çocuklar için özel tedaviler ve eğitimler

Periodontal Bakım:

 • Diş eti hastalıklarının önlenmesi, tedavi edilmesi ve yönetilmesi için kapsamlı çözümler
 • Periodontal temizlik ve cerrahi müdahaleler

Endodonti (Kanal Tedavisi):

 • İleri derecede enfekte olmuş dişlerinizi korumak için kök kanal tedavileri

Protez Diş Tedavileri:

 • Eksik dişlerinizi tamamlamak için sabit köprüler, tam ve kısmi takma protezler

Dişeti Estetiği:

 • Dişeti şekillendirme ve konturlama hizmetleriyle dişetlerinizin daha estetik görünmesini sağlama

Lazer Diş Hekimliği:

 • Az invaziv, daha hızlı iyileşme süreci sunan lazer teknolojisi

TMJ Tedavisi:

 • Çene eklemi bozukluklarının neden olduğu ağrı ve rahatsızlıkları tedavi etme

Diş Taşı Temizliği ve Parlatma:

 • Diş taşı birikintilerini uzaklaştırarak ve dişlerinizi parlatarak gülüşünüzü daha sağlıklı ve çekici hale getirme

Genel Diş Hekimliği:

 • Diş temizliği, dolgu, kanal tedavisi ve diş çekimi

Diş Beyazlatma:

 • Profesyonel diş beyazlatma hizmetleriyle dişlerinizin daha parlak ve beyaz görünmesini sağlama

Ekibimiz

Uzman Diş Hekimleri ve Dost Canlısı Destek Personeli

DentMax ekibi, alanında uzmanlaşmış diş hekimleri ve hasta odaklı destek personelinden oluşur. Sürekli eğitim ve gelişimle, en güncel tedavi yöntemlerini uygulayarak, hastalarımıza kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ekibimiz, sizin ve ailenizin diş sağlığına değer katmak için burada.

İletişim

Bize Ulaşın

DentMax Diş Kliniği ile iletişime geçmek için, web sitemizdeki formu doldurabilir, e-posta gönderebilir veya 0212 570 0033 telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Sağlıklı ve estetik bir gülüş için profesyonel ekibimizle tanışın!

Adres: DentMax Diş Polikliniği, Ataköy Towers B Blok No:74 Ataköy - Bakırköy - İstanbul
Telefon: 0090 212 570 0033
E-posta: info@dentmax.com.tr

Değerlerimiz

Önce Sağlık: Hastamızın diş sağlığı her şeyden önce gelir. Hastalarımızda estetik beklentiler olsa bile, önceliğimiz her zaman hastanın sağlığıdır.

Hasta Odaklılık: Her aşamada mükemmel hasta deneyimine odaklanır, nazik ve samimi bir yaklaşımla hızlıca ve %100 hasta memnuniyeti hedefiyle hareket ederiz.

Şeffaflık ve Güvenilirlik: Hastalarımızı her aşamada doğru şekilde bilgilendirir, en uygun tıbbi çözümleri sunar, seyahat ve konaklama konularında vaatlerimizi yerine getirirken hastalarımızın haklarına özenle saygı gösteririz.

Birlikte Büyüme: Personellerimizi ve hizmet sağlayıcılarımızı uzun vadeli iş ortakları olarak görür, büyüme ve gelişimimizi hep birlikte paylaşmaya odaklanırız.

İnsana Saygı: Yönetim anlayışımız ‘insana saygı’ üzerine kuruludur. Çalışanlarımızın mutluluğu ve gelişimi için en uygun ortamı sağlar, her bir çalışanın yeteneklerini ortaya çıkarmasına destek oluruz.

Y. Doçent Dr. Fatih Kahraman Hakkında

İki çocuk babası ve Ortodonti Uzmanı Fatih Kahraman, yaşam boyu süren tutkusunu tam zamanlı bir kariyere dönüştürdü ve bundan hiçbir zaman pişmanlık yaşamadı. 15 yıllık akademik bir ortodontist uzman diş hekimidir.

Diş hekimliği sektörünü yeniden tanımlama vizyonuyla yola çıkan Dr. Kahraman, DentMax'ın temellerini attı ve onu büyük ve sektöründe sağlıkla bilinen bir markaya dönüştürmek için durmaksızın çalıştı.

Diş hekimliği alanındaki engin tecrübesi ve mükemmelliğe erişmek için durmak bilmeden sarfettiği çaba, DentMax’ın sağlıklı ve estetik çalışmalarıyla tanınmasını sağladı. Dr. Kahraman’ın ilk günden beri sahip olduğu %100 hasta memnuniyetini sağlama hedefi, bugün hala DentMax’ın çalışma felsefesinin omurgasını oluşturmaya devam etmektedir.

Sizi Sağlıkla Gülümsetiyoruz

Y. Doçent Dr. Fatih Kahraman tarafından 2010 yılında kurulan DentMax, o günden bugüne kadar diş sağlığı açısından tıbbi ve estetik probleme sahip bütün hastalar için güvenli bir liman olmuştur. Modern ve lüks bir ortamda teknolojik açıdan birinci sınıf bir klinik olarak en yüksek kaliteye sahip diş tedavisi hizmetlerini sunuyoruz.

“Sizi Sağlıkla Gülümsetiyoruz” mottomuzdan aldığımız güçle etki alanımızı büyüterek, ülkemizin ve dünyanın dört bir tarafında gülüşleri şekillendiriyoruz. İstanbul’daki şubelerimize ek olarak, artık Balıkesir'deki müşterilerimize de hizmet vermeye başladığımız için gururluyuz. Etki alanımızı daha da genişleterek, uzman rehberlik ve kişiselleştirilmiş diş sağlığı danışma hizmetleri sağlayan DentMax'ta diş bakımı konusunda mükemmelliğe olan bağlılığımıza bir boyut daha ekledik.

Dentmax Diş Temizliği

DENTMAX


DENTMAX UYGULAMA KARELERİ

DIŞ
HEKIMLERIMIZ

DENTMAX ILE
IRTIBATA GEÇIN
Bakırköy / İstanbul 0 2125700033
09:00-19:30 Pazartesi-Cumartesi
01
01

Başvurunuz alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bağlantı Kopyalandı