Dentmax Basından

Diş Teli Tedavisi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler (Eksiksiz, Tam Liste)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Dentmax invisailgn
BLOG
ONLINE RANDEVU OLUŞTUR
Dentmax Online Randevu
Dentmax Menü

60 saniyede yeni gülüşünü gör!

Yazar:

Fatih KAHRAMAN

Diş Teli Tedavisi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler (Eksiksiz, Tam Liste)

Diş Teli Tedavisi Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler (Eksiksiz, Tam Liste)

İÇINDEKILER

Uluslararası standartlarda premium ortodontik tedavi hizmeti alabileceğiniz  “DentMax” yani Kahraman Ortodonti & Estetik Diş Kliniği’nin bu ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Şimdiden söylebiliriz ki, geleceğiniz için en güzel yatırımlarınıza bir yenisini daha eklediniz!

Diş Teli ile Ortodontik tedaviniz boyunca ortodonti uzmanınıza bir dizi düzenli periyodik kontrolleriniz olacaktır. Daha sağlıklı gülümsemeniz için muhtemelen tedavi süresince beslenme ve ağız bakımı alışkanlıklarınızda bazı küçük değişiklikler yapmanızı isteyeceğiz. 

 

Diş Tellerinizi Yakından Tanıyalım. Nedir? Ne İşe Yarar?

 

Aşağıda gördüğünüz grafikte diş teli ile ortodontik tedavide kullanılan geleneksel biyomekaniklerin isimlerini ve çizimlerini göreceksiniz 

 

 A. Ligatür: Ark teli (diş teli) her bir dişe ligatür (bağlayıcı) yardımıyla tutturulur. Ligatürler elastik veya sarımlı tellerlerden oluşabilir. B. Ark Teli: Dişlerinizin düzgünce hizalanmasını sağlayabilmek için ideal ortodontik kuvveti oluşturur ve ligatürler yardımıyla braketlerinize bağlanır. C. Braket: Braketler her bir dişinize doğrudan yapıştırılır. Ark teliniz, bir dizi braket tarafından yerinde tutulur. D. Molar Bant: İlave ortodontik kuvvet kontrolü için bazı azı dişlerinizin etrafına sarılan ve üzerinde metal braket bulunan bantlardır. E. Hook (kanca): Braketlerdeki veya molar bantlardaki kancalardır. Dişlerinizi nihai konumlarına getirmeye yardımcı olan elastiklerin takılması için kullanılırlar. F. Elastik: Elastikler, geçici süreliğine takılıp çıkartılabilen ve dişlerinizin alt çeneyle üst çene arasındaki adaptasyonunu sağlayabilmek için dişlerinize ilave kuvvet uygulayan materyallerdir.

 

Diş Teli Tedavisinde Ortodonti Uzmanımı Ne Sıklıkla Görmeliyim?

Diş tellerinizin yeniden programlanması için ortodontistinize yapacağınız ziyaretlerde, ortodontistiniz tedavinizin ilerleyişini, diş ve diş etlerinizin sağlığını değerlendirecektir. Sizin için en ideal süre öngörüsüne göre yeni nesil kapaklı braketlerle her 6-8 hafta arasında randevularınızı oluşturacaktır. Geleneksel eski tip diş tellerinde ise 4 haftalık kontrollerle kontrollerinizi gerçekleştirmelisiniz. Bu önemli bir konu olup, azalan klinik seanslarız ile değerli vaktinizden tasarruf etmenizi sağlar.

Diş Teli Tedavim Ne Kadar Sürecek?

Her hastada kendisine özgü spesisfik problemler barındırır. Bu sebeple tedavi süresi her hasta için farklıdır. Ortodonti uzmanınız Yrd. Doç. Dr. Fatih KAHRAMAN, tedaviniz başlamadan size tahmini bir tedavi süresi verecektir. 

Tedavinizin olabildiğince çabuk ilerlemesini sağlayacak beş ipucunu vermek gerekirse:

1. Her öğünden sonra dişlerinizi fırçalayın. Ayrıca dişlerinizi fırçalarken düzen olarak arayüz fırçası ve diş ipi kullanın. 

2. Ortodontik tedaviniz sırasında en az altı ayda bir veya bazı özel durumlarda doktorunuzun önerisi doğrultusunda daha sık profesyonel detertraj (diş taşı temizliği- tartar) yaptırın. 

3. Diş teli kullanan birey olarak, yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Sert, yapışkan, gevrek yiyeceklerden uzak durun. Yumuşak ve çiğnenmesi kolay yiyecekleri tercih edin. Eğer diş teli yerine şeffaf plak ile telsiz ortodontik tedavi oluyorsanız, su içmek dışında plaklarınızı çıkardığınızdan emin olun. Beslenmenizi tamamladıktan sonra dişlerinizi ve plaklarınızı iyice fırçalayın ve tekrar takmaya devam edin. Şeffaf plaklarınızı günde 20-22 saatin altında kalmayacak şekilde kullanın.

4. Başta kola, fanta, gazoz, sporcu içecekleri olmak üzere meyve suları, meyveli soda, gibi şekerli ve asitli içeceklerden uzak durmalısınız.

5. Eğer doktorunuz belirttiyse, elastiklerinizi (lastik bantlar) önerdiği şekilde kullanın.

Bir de son olarak düzenli randevularınızı kaçırmayın.

 

Braketim Koparsa, Telim Gevşerse Veya Şeffaf Plağımı Kaybedersem Ne Yapmalıyım?

Braketiniz koptuğunda, teliniz gevşediğinde veya şeffaf plağınızı kırdığınızda veya kaybettiğinizde lütfen mümkün olan en kısa sürede bizi arayın. ( 0212 570 00 33, whatsapp: 0544drkhrmn) Kopmuş braket  dişiniz için doğru kuvvet uygulayamaz. Bu durum tedavinizi maalesef uzatabilir.

 

Tel Tedavim Esnasında Kısa Bir Süreliğine Tellerimi Çıkartıp Tekrardan Taktırabilir Miyim?

Önermiyoruz. Tedavinizin fonksiyonel aşamasında değilseniz, tellerinizi çıkarttırabilirsiniz; ama yine de şiddetle önermiyoruz. Çünkü stabilite sağlanamadığı için dişleriniz ve çeneniz hızla geri dönecektir. Tedavi sürenizi uzatacaktır. Ayrıca braketlerinizin tümünü çıkartılırken deforme olmaları kaçınılmazdır. Bu sebeple aynı braketlerin tekrar kullanımı mümkün olmamaktadır. Tedavinizin devamı için yeni braket setine ihtiyaç olacak ve dolayısıyla ilave ekonomik maliyet oluşacaktır.  

 

Ortodontik Tedavi Sırasında Rutin Diş Hekimi Kontrollerime Gitmem Gerekli Değil, Değil Mi?

Ortodontik tedavi sırasında ortodontistiniz haricinde, düzenli olarak diş hekiminize genel bakım kontrollerine devam etmeniz önemlidir. Diş hekiminiz rutin dental check-up  ve profesyonel diş temizliğinizi yapmaya devam edecektir. Ortodontik tedavi sırasında en az 4 – 6 ayda bir, diş telsiz halinize göre daha sıklıkla diş hekiminizi ziyaret etmelisiniz. 

 

Diş Tellerim Yara Yapar Mı?

Braketleriniz yeni takıldığında kısa süreliğine geçici bir rahatsızlık oluşturabilir. Tedaviye başlanıldıktan sonra ağız hijyeni ideal düzeyde tutulursa, ilk birkaç günde uyum sürecinde ortaya çıkabilen olası dudak-yanak içi küçük yaraların da önüne geçilmiş olur ve tamamen ağrısız bir süreç yaşanabilir. Eğer ortodontik tedaviye başladıktan sonra ağız içerisinde braketlerin tahrişlerine bağlı ufak yaralar oluşuyorsa da bu yaralar iyi bir diş fırçalamayla yaklaşık 1 hafta sonrasında kendiliğinde geçecektir ve bir daha tekrarlamayacaktır. Bir süre sonra diş tellerinizin varlığını bile unutacağınız zamanların olacağını düşünüyoruz.  

 

Diş Tellerim Ağrı Yapar  Mı? 

Her ortodontik tedavi kontrol seansından sonra tedavi tipine bakılmaksızın, yeni hareket planlamalarına ve dişsel hareketlere bağlı olarak hafif şiddette ağrılar hissedebilirsiniz. Bu tamamen fizyolojik bir olaydır. Korkulacak, endişelenecek bir durum yoktur. Eğer ağrı eşiğiniz yüksek ise bu ağrı hiç oluşmayabilir. Sizler de bu süreci minimal ağrıyla veya ağrısız atlatmak için ortodonti uzmanınızın verdiği, braketlerin üzerlerine uygulanan “ortodontik mumlar”dan faydalanabilirsiniz.

 

Gelecek Randevularım Ne Kadar Sürecek?

Ortodontik braketlerin dişlerinize yerleştirileceği tedavi başlama seansınız ve söküleceği bitim seanslarınız yaklaşık 45-90 dk sürecektir. Diğer seanslarınız ise ortalama 20 dk civarında olacaktır. Şeffaf plak kontorelleri ise sıklıkla 5 dk’dan daha kısa sürmektedir. Okulunuzdan veya işinizden kalmamanız için DentMax Diş Kliniklerimiz sizler için elinden geleni yapmaya çalışacaktır.

 

DİŞLERİNİZİ NE SIKLIKLA FIRÇALAMAM GEREKİR?

Tüm ortodontik tedavilerde olduğu gibi gıda tüketiminden hemen sonra istikrarlı şekilde dişlerimiz 2 dk. boyunca fırçalanmalı, arayüz fırçasıyla braketlerin arasına ve tellerin arkasına girilmelidir. Braketlerin ve tellerin çevresinde gıda artıklarının kalmadığından emin olunduğunda fırçalama işlemi başarılı sayılmaktadır.

Öneri olarak:

Evden uzakta olduğunuzda fırçalayabilmeniz için yanınızda bir seyahat diş fırçası ve küçük bir diş macunu tüpü taşıyın.   Eğer atıştırdıktan sonra şartlar gereği dişlerinizi fırçalama yapamayacaksanız hiç olmasa en az suyla ağzınızı çalkalayıp dişlerinizi durulayın. Böylelikle bazı yiyecek parçacıklarından veya içecek kalıntılarından kurtulmanız mümkün olacaktır.

 

Ne Tür Bir Diş Macunu Kullanmalısınız?

İçerisinde beyazlatıcı bulunmayan, T.C. Sağlık Bakanlığınca onaylı ve Florürlü diş macunu kullanmanızı öneriyoruz.

 

Ne Sıklıkla Diş İpi Kullanmalıyım?

Diş teli tedavisinde günde en az bir kez kullanmalısınız.

 

Diş İpi Kullanmayı Sevmiyorum.

Ortodontik tedavinizin başarıya ulaşmasında ağız sağlığını korumak için diş ipi kullanımı çok önemlidir. Diş teli kullanırken sadece diş fırçası kullanımı ile ağız hijyeni yeterli olmamaktadır.  Diş ipi kullanmak, diş fırçalarken fırçanızın tek başına ulaşamadığı kısımlara rahatlıkla ulaşmanızı sağlar ve mükemmel temizlik sağlar. Plak düşmandır. Diş plağı diş ve diş etlerinde hastalık süreçlerinin baş sebebi olduğu unutulmamalıdır.

 

Niçin Diş Fırçalamam Ve Diş İpi Kullanmam Bu Kadar Önemli?

Fırçalama ve diş ipi kullanımı ile bakteri plaklarını ve yiyecek kalıntılarını uzaklaştırarak diş ve diş etlerini temiz tutar.  Dişlerinizde ve diş tellerininizin etrafında bakteri plağı ve yapışmış yiyecek kalıntıları temizlenmeden bırakıldığında, dişlerinizde çürükler, diş eti kabarmaları ve kanamaları, şiddetli ağız kokusu oluşur. Ayrıca istenmeyen kalıcı beyaz izler oluşabilir. İyi ağız hijyeni sağlamak, tedavi sürenizi en aza indirmeye yardımcı olur ve sağlıklı bir sonuca katkıda bulunur.

 

Manuel diş fırçası veya elektrikli diş fırçası?

Sizin için en uygun diş fırçasını kullanın. Fakat günde en az 4 kez ve her bir fırçalamanızın 2 dakika sürdüğünden emin olun! 2 ayda bir diş fırçanızı veya elektrikli diş fırçası başlığınızı değiştirin. Eğer fırçanızın kılları dağılmışsa daha erken değiştirmesiniz.

 

Ağız hijyenine yardımcı olmak için kullanabileceğimiz başka araçlar var mı?

Ağız hijyeninizi sağlamak için 3 kullanışlı yardımcı: 

Arayüz Fırçası İle Diş Teli Temizliği: 

Dişler arasında sıkışmış plak ve yiyecek parçacıklarının yerinden çıkarılmasında, braket ve diş tellerinizin üzerinde biriken kalıntıların giderilmesinde harika iş çıkartırlar. Ağız bakımının vazgeçilmez parçalarından biri olan arayüz fırçası diş ipinin ulaşamadığı yerleri temizler. Plak oluşumunu en aza indirmek için de kullanılması önerilir. Arayüz fırçasını tüm braketlerin 4 bir yanına ve dişlerin sınır kısımlarına sürmek suretiyle braket temizliğini yapın.

Ağız Duşu (Diş Duşu) İle Diş Teli Temizliği:  

Diş eti çizgisinin altını derinlemesine temizler ve zararlı bakteriler ile mücadele eder. Aynı zamanda yemek artıklarını nazikçe gidererek hedefe yönelik temizleme yapar. Ağız duşu günlük diş fırçalamaya harika bir tamamlayıcıdır ve diş eti sağlığını geliştirmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir. Ağız duşu yemek artıklarının giderilmesine yardımcı olu

Florürlü Ağız Bakım Gargarası:  

Florürlü ağız bakım sularının kullanmı diş minesini güçlendirmekte ve kalıcı beyaz lekelerin önlenmesine yardımcı olmaktadır. 

Daha verimli diş fırçalamak için arayüz fırçanızı bir kapak florürlü ağız gargarasına daldırıp dişler arasında fırçalama yaptığınızda daha etkin florür korumasını sağlayabilirsiniz. Diş duşunuzda doğal su kullanmak yerine florürlü ağız bakım gargarasını tercih etmeniz dişler arasındaki bakterilerle savaşarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plak oluşumunu azaltacak ve önleyecektir.

 

Diş Telleriyle Ne Yenir? İçilir?

Sağlıklı bir diyet vücuda ortodontik tedavi sırasında oluşan biyolojik değişikliklere maruz kaldığından destek olur. Ortodontik tedavi sırasında çeşitli sağlıklı, çiğnenmesi kolay yiyeceklerin tadını çıkarmanız teşvik edilir. Çorbalar, güveçler, güveçler, makarnalar, çırpılmış yumurtalar ve smoothie'ler iyi seçenek olabilir. Elma ve armut gibi taze meyvelerin tadını çıkarabilirsiniz, ancak ısırılmak yerine dilimlenmeleri gerekir. Benzer şekilde, sandviçler ve pizzalar da iyidir, ancak ısırık büyüklüğünde parçalar halinde kesilmelidir. Servis yapmadan önce mısır koçanını kesin.

Bu esnada hareketli fonksiyonel aparey kullanılması planlanıyorsa beslenme esnasında bu apareylerini çıkartılıp (sonrasında ise fırçalanarak tekrar takılmak şartıyla) eski beslenme alışkanlıklarına herhangi bir kısıtlama olmadan devam edebilirler.

Diş teli bulunan gençler ise kola-fanta-gazoz (çoğaltılabilir) gibi asitli içeceklerden tercihen uzak durmalıdır.  Sert sayılabilecek gıdaların (simit, tost, pizza, lahmacun, dürüm, sandviç, hamburger, et v.b) ısırarak yemek yerine, küçük parçalara bölerek asitsiz içeceklerle yumuşatarak yenmesi; iri çekirdekli gıdaların (erik, zeytin vs.) ise çekirdeği çıkartıldıktan sonra tüketilmesi önerilmektedir.

Ortodontik acil durumlar var mı?

Bazen ortodontik tedavi sırasında işler diş telleri veya hizalayıcılara olur. Ortodontistin aranması veya öngörülmeyen bir ziyareti gerekebilir - ortodontistinizin “acil ziyaret” olarak kabul edeceği şey.

Ortodontisti görmek zorunda mıyız?

Ortodontist tarafından görülmeniz gerekip gerekmediği, cihazınıza ne olduğuna bağlı olacaktır . Sorunu açıklamak ve görülmesi gerekip gerekmediğini belirlemek için ortodontistinizin ofisine başvurun.

Ortodontist ne zaman bir şeyler olduğunu bilmek ister?

Bir braketin gevşek olduğunu fark ederseniz veya bir tel yerine oturmuşsa veya olağandışı bir rahatsızlık varsa ortodontistinize bildirin.

Rahatsızlığı gidermek için evde yapabileceğim şeyler var mı?

Olası durumları ele almak için malzemeleri hazır bulundurun. İşte altı öneri:

Ortodontik balmumu.

Diş ipi.

Cımbız.

İnterproksimal fırçalar.

Topikal anestezi (Orabase veya Ora-Gel gibi).

Reçetesiz ağrı kesiciler üzerinde (bir baş ağrısı için alınan gibi).

Ilık bir tuzlu su durulama suyu da yatıştırıcı olabilir (8 çay ılık suya 1 çay kaşığı tuz).

Ortodontik tedavi sırasında spor yapılabilir mi?

Evet. Ancak, ortodontistinizle giyeceğiniz ağız koruyucu tipi hakkında konuşun.

 

Yorum Yazın
Dentmax Kullanıcı Profil Resmi
Tarihe Göre
Beğeniye Göre
Dentmax

John Doe 1

Mesaj Gönder
  • Sil
  • Güncelle

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Nisi, pariatur.

Yanıtla
Dentmax

John Doe 1

Mesaj Gönder
  • Sil
  • Güncelle

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Nisi, pariatur.

Yanıtla

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sizler Tarafından Sıkça Sorulan Soruları Aşağıda Derledik

Organik Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Organik gülüş tasarımı, bireyin doğal yüz hatları ve kişisel estetik tercihleri dikkate alınarak yapılan bir diş estetiği uygulamasıdır. Bu süreç, kişinin yüz yapısına ve doğal diş yapısına uygun, estetik açıdan hoş bir gülüş elde etmeyi amaçlar. Organik gülüş tasarımı, dijital teknolojiler ve estetik diş hekimliği prensipleri kullanılarak DentMax Klinik'te gerçekleştirilir.

İlk adım, hastanın detaylı bir şekilde analiz edilmesidir. Bu analiz, dijital taramalar, fotoğraflar ve videolar ile gerçekleştirilir. Hastanın diş yapısı, dudak şekli, gülüş hattı ve yüz simetrisi gibi faktörler dikkate alınarak bir plan oluşturulur. Bu aşamada, hastanın beklentileri ve estetik tercihleri de göz önünde bulundurulur.

Planlama aşamasından sonra, dijital gülüş tasarımı teknolojisi kullanılarak hastanın yeni gülüşü dijital ortamda simüle edilir. Bu simülasyon, hastanın tedavi sonucunu önceden görmesini sağlar ve gerekli düzeltmelerin yapılmasına olanak tanır. Bu sayede, organik gülüş tasarımı sürecinin her adımı hastanın onayı ve memnuniyeti doğrultusunda ilerler.

Tedavi süreci başladığında, diş hekimi tarafından gerekli uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar arasında diş beyazlatma, diş kaplamaları, diş dolguları ve ortodontik tedaviler yer alabilir. Bu tedaviler, hastanın doğal gülüşünü estetik ve fonksiyonel açıdan iyileştirmek için planlanır.

Sonuç olarak, organik gülüş tasarımı, kişinin doğal diş ve yüz yapısına uygun, estetik ve sağlıklı bir gülüş elde etmeyi hedefleyen bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Bu süreç, dijital teknolojiler ve bireyselleştirilmiş tedavi planları ile hastaların memnuniyetini ve estetik beklentilerini en üst düzeyde karşılar. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de bu hizmeti sunmaktadır.

Estetik Diş Hekimliği Nedir?

Estetik diş hekimliği, dişlerin görünümünü iyileştirmek için yapılan bir dizi diş tedavisini kapsayan bir diş hekimliği dalıdır. Bu tedaviler, dişlerin rengini, şeklini, boyutunu, hizasını ve genel görünümünü düzeltmeyi amaçlar. Estetik diş hekimliği, bireylerin daha güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmalarını sağlar.

Estetik diş hekimliğinin en yaygın uygulamaları arasında diş beyazlatma, diş kaplamaları, diş bonding, diş implantları ve ortodontik tedaviler yer alır. Bu tedaviler, hem kozmetik hem de fonksiyonel amaçlarla yapılabilir. Örneğin, diş beyazlatma işlemi, dişlerin rengini açarak daha parlak bir gülüş elde etmeyi sağlar. Diş kaplamaları ise dişlerin şekil ve boyutunu düzelterek estetik bir görünüm kazandırır.

Diş beyazlatma, en yaygın estetik diş hekimliği uygulamalarından biridir. Bu işlem, dişlerin yüzeyindeki lekeleri ve renk değişimlerini gidererek daha beyaz ve parlak dişler elde etmeyi sağlar. Diş beyazlatma işlemi, DentMax Klinik'te profesyonel olarak yapılabileceği gibi evde kullanılan kitlerle de uygulanabilir.

Diş kaplamaları, estetik diş hekimliğinde sıkça tercih edilen bir diğer tedavi yöntemidir. Diş kaplamaları, ince porselen veya kompozit malzemelerden yapılır ve dişlerin ön yüzeyine yapıştırılarak dişlerin görünümünü iyileştirir. Bu yöntem, dişlerdeki renk bozukluklarını, çatlakları, kırıkları ve şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanılır.

Diş implantları, eksik dişlerin yerine konulmasını sağlayan estetik ve fonksiyonel bir çözümdür. Diş implantları, titanyum vidaların çene kemiğine yerleştirilmesi ve üzerine diş protezlerinin takılmasıyla gerçekleştirilir. Bu işlem, doğal diş görünümünü ve fonksiyonunu en iyi şekilde taklit eder.

Sonuç olarak, estetik diş hekimliği, bireylerin daha güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmalarını sağlamak için çeşitli diş tedavilerini kapsayan bir alandır. Bu tedaviler, dişlerin görünümünü iyileştirmenin yanı sıra, dişlerin fonksiyonel olarak da daha iyi çalışmasını sağlar. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de estetik diş hekimliği hizmeti sunmaktadır.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma, dişlerin yüzeyindeki lekeleri ve renk değişimlerini gidermek için yapılan bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır. Bu işlem, dişlerin daha beyaz ve parlak görünmesini sağlar. Diş beyazlatma işlemi, hem klinik ortamda profesyonel olarak yapılabilir hem de evde kullanılan beyazlatma kitleri ile uygulanabilir.

DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de profesyonel diş beyazlatma hizmeti sunmaktadır. Klinik ortamda yapılan diş beyazlatma işlemi, genellikle daha hızlı ve etkili sonuçlar verir. Bu işlem, diş hekimi tarafından uygulanır ve özel beyazlatma jelleri kullanılır. İlk adımda, diş etleri ve çevresindeki dokular koruyucu bir bariyer ile kaplanır. Ardından, beyazlatma jeli dişlerin yüzeyine uygulanır. Beyazlatma jeli, dişlerin üzerine sürülür ve özel bir ışık veya lazer yardımıyla aktif hale getirilir. Bu ışık, jelin etkisini artırır ve dişlerin daha hızlı beyazlamasını sağlar. İşlem genellikle 30-60 dakika sürer ve birkaç seans gerekebilir.

Evde diş beyazlatma kitleri, diş hekimi tarafından önerilen ürünler kullanılarak uygulanır. Bu kitler, beyazlatma jeli içeren kalıplar veya beyazlatma şeritleri içerir. Beyazlatma jeli, dişlerin üzerine sürülür ve belirli bir süre bekletilir. Evde yapılan diş beyazlatma işlemi, klinik beyazlatma kadar hızlı sonuç vermeyebilir, ancak düzenli kullanım ile etkili sonuçlar elde edilebilir.

Diş beyazlatma işlemi öncesinde, dişlerin profesyonel bir temizlikten geçirilmesi önerilir. Bu, dişlerin yüzeyindeki plak ve tartarın temizlenmesini sağlar ve beyazlatma jeline daha iyi bir yüzey oluşturur. Ayrıca, dişlerin ve diş etlerinin sağlıklı olduğundan emin olmak için diş hekimi tarafından bir muayene yapılması önemlidir.

Sonuç olarak, diş beyazlatma, dişlerin rengini açarak daha parlak ve beyaz bir gülüş elde etmeyi sağlayan bir estetik diş hekimliği işlemidir. Bu işlem, hem klinikte profesyonel olarak hem de evde kullanılan beyazlatma kitleri ile yapılabilir. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de profesyonel diş beyazlatma hizmeti sunmaktadır. Diş beyazlatma işlemi öncesinde, diş hekimi ile görüşmek ve uygun beyazlatma yöntemini belirlemek en iyi sonucu elde etmek için önemlidir.

İmplant Fiyatları? Neye Göre Belirlenir?

İmplant fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Diş implantları, eksik dişlerin yerine konulmasını sağlayan estetik ve fonksiyonel bir çözümdür. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de implant tedavisi sunmaktadır. İmplant tedavisinin maliyeti, kullanılan malzemeler, tedavi süreci ve hastanın bireysel ihtiyaçlarına göre belirlenir.

İmplant fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır:

İmplant Malzemesi: Diş implantları genellikle titanyumdan yapılır. Titanyum, biyouyumlu bir malzeme olup, çene kemiği ile bütünleşerek güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olur. Bazı implantlar ise zirkonyumdan yapılır ve bu malzemeler estetik açıdan daha doğal bir görünüm sağlar. Kullanılan malzemenin kalitesi ve türü, implant fiyatlarını etkiler.

İmplant Markası: Farklı implant markaları, farklı fiyat aralıklarında olabilir. Tanınmış ve güvenilir implant markaları, daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. İmplant markası, fiyat üzerinde önemli bir rol oynar.

Diş Hekiminin Tecrübesi: İmplant tedavisi, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Tecrübeli ve uzman bir diş hekiminin yapacağı implant tedavisi, daha yüksek maliyetli olabilir. Ancak, deneyimli bir hekimin tedaviyi gerçekleştirmesi, başarı oranını artırır ve uzun vadede daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Tedavi Süreci: İmplant tedavisi, birkaç aşamadan oluşur ve her aşama maliyetleri etkileyebilir. İlk aşama, implantın çene kemiğine yerleştirilmesidir. Bu işlem sonrasında iyileşme süreci beklenir ve implantın kemik ile bütünleşmesi sağlanır. Daha sonra, implant üzerine abutment ve protez diş yerleştirilir. Tedavi sürecinin uzunluğu ve karmaşıklığı, maliyetleri etkileyen diğer faktörler arasındadır.

Ek Tedaviler: Bazı durumlarda, implant tedavisi öncesinde ek tedaviler gerekebilir. Örneğin, çene kemiği yetersiz olan hastalar için kemik grefti veya sinüs lifting gibi işlemler yapılabilir. Bu ek tedaviler, implant maliyetlerini artırabilir.

Sonuç olarak, implant fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Kullanılan malzeme, implant markası, diş hekiminin tecrübesi, tedavi süreci ve ek tedaviler gibi faktörler, implant maliyetlerini belirler. İmplant tedavisi düşünen hastalar, DentMax Klinik'te diş hekimi ile detaylı bir görüşme yaparak maliyetler ve tedavi süreci hakkında bilgi almalıdır. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki kliniklerimizde bu hizmeti alabilirsiniz.

İnvisalign Şeffaf Plak Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Invisalign şeffaf plak fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Invisalign tedavisi, dişlerin hizalanmasını sağlayan estetik ve rahat bir ortodontik tedavi yöntemidir. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de Invisalign tedavisi sunmaktadır. Invisalign fiyatları, tedavi süresi, tedavi planı ve hastanın bireysel ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Invisalign fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır:

Tedavi Süresi: Invisalign tedavisi, dişlerin durumuna ve tedavi planına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kısa süreli tedaviler, daha az maliyetli olabilirken, uzun süreli ve karmaşık tedaviler daha yüksek maliyetli olabilir. Tedavi süresi, fiyat üzerinde önemli bir rol oynar.

Tedavi Planı: Invisalign tedavi planı, dişlerin hareket ettirilmesi gereken mesafe ve hizalanma durumu gibi faktörlere göre belirlenir. Bazı hastalar için daha fazla plak gerekebilir ve bu da maliyetleri artırabilir. Tedavi planının karmaşıklığı, fiyat üzerinde etkili olabilir.

Diş Hekiminin Tecrübesi: Invisalign tedavisi, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Tecrübeli ve sertifikalı bir diş hekiminin yapacağı Invisalign tedavisi, daha yüksek maliyetli olabilir. Ancak, deneyimli bir hekimin tedaviyi gerçekleştirmesi, başarı oranını artırır ve uzun vadede daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Klinik Konumu: Invisalign tedavisi yapılan kliniğin konumu da fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Büyük şehirlerde ve prestijli bölgelerde bulunan kliniklerde tedavi maliyetleri daha yüksek olabilir. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de hizmet vermektedir.

Ek Tedaviler: Bazı durumlarda, Invisalign tedavisi öncesinde veya sırasında ek tedaviler gerekebilir. Örneğin, diş temizliği, dolgu veya çekim gibi işlemler, tedavi maliyetlerini artırabilir.

Sonuç olarak, Invisalign şeffaf plak fiyatları, tedavi süresi, tedavi planı, diş hekiminin tecrübesi, klinik konumu ve ek tedaviler gibi birçok faktöre bağlı olarak belirlenir. Invisalign tedavisi düşünen hastalar, DentMax Klinik'te diş hekimi ile detaylı bir görüşme yaparak maliyetler ve tedavi süreci hakkında bilgi almalıdır. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki kliniklerimizde bu hizmeti alabilirsiniz.

Emax Yaprak Porselen Nedir?

Emax yaprak porselen, dişlerin ön yüzeyine yerleştirilen ince ve estetik kaplamalardır. Bu kaplamalar, dişlerin görünümünü iyileştirmek ve estetik açıdan daha hoş bir gülüş elde etmek için kullanılır. Emax, yüksek dayanıklılık ve doğal görünüm sağlayan bir porselen türüdür.

Emax yaprak porselen kaplamalar, dişlerin ön yüzeyine yapıştırılır ve dişlerin rengini, şeklini, boyutunu ve hizasını düzeltmek için kullanılır. Bu kaplamalar, dişlerdeki renk bozukluklarını, çatlakları, kırıkları ve şekil bozukluklarını düzeltmek için ideal bir çözümdür. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de Emax yaprak porselen hizmeti sunmaktadır.

Emax yaprak porselen kaplamaların başlıca avantajları şunlardır:

Doğal Görünüm: Emax yaprak porselen kaplamalar, doğal dişlere benzer bir transparanlık ve parlaklık sağlar. Bu sayede, kaplamalar doğal dişlerden ayırt edilemez ve estetik açıdan mükemmel sonuçlar elde edilir.

Dayanıklılık: Emax porselen, yüksek dayanıklılığa sahip bir malzemedir. Bu kaplamalar, uzun ömürlü olup, günlük aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir.

Renk Seçenekleri: Emax yaprak porselen kaplamalar, geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Dişlerin doğal rengine en uygun tonu seçmek mümkündür.

Minimal İnvaziv: Emax yaprak porselen kaplamalar, minimal invaziv bir tedavi yöntemidir. Dişlerin ön yüzeyinden çok az bir miktar aşındırma yapılır ve kaplamalar bu yüzeye yapıştırılır. Bu sayede, dişlerin doğal yapısı korunur.

Biyouyumlu: Emax porselen, biyouyumlu bir malzemedir. Bu kaplamalar, diş eti ile uyumlu olup, alerjik reaksiyon riskini minimize eder.

Emax yaprak porselen kaplamalar, estetik diş hekimliğinde sıkça tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bu kaplamalar, dişlerin doğal ve estetik görünümünü iyileştirirken, uzun ömürlü ve dayanıklı sonuçlar sağlar.

Sonuç olarak, Emax yaprak porselen, dişlerin estetik görünümünü iyileştirmek için kullanılan ince ve dayanıklı kaplamalardır. Doğal görünüm, dayanıklılık, renk seçenekleri ve minimal invaziv olma özellikleri ile Emax yaprak porselen kaplamalar, estetik diş hekimliğinde ideal bir çözüm sunar. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de bu hizmeti sunmaktadır.

DentMax Diş Polikliniğinden Nasıl Randevu Alabilirim?

DentMax Diş Polikliniği'nden randevu almak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. DentMax Klinik, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de hizmet vermektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek randevu alabilirsiniz:

Telefon ile Randevu: DentMax Diş Polikliniği'ne telefon ile ulaşarak randevu alabilirsiniz. Telefon numaramız +90 212 570 00 33'tir. Randevu talebinizi ilettiğinizde, size uygun bir tarih ve saat belirlenir ve randevunuz oluşturulur.

Online Randevu: DentMax Diş Polikliniği'nin resmi web sitesi üzerinden online randevu alabilirsiniz. Web sitemize giriş yaparak "Randevu Al" bölümüne tıklayın. Karşınıza çıkan formu doldurarak, istediğiniz tarih ve saat aralığını seçin. Formu gönderdikten sonra, size uygun randevu tarihi ve saati onaylanacaktır.

E-posta ile Randevu: Randevu talebinizi e-posta yoluyla da iletebilirsiniz. E-posta adresimiz info@dentmax.com.tr'dir. E-posta ile randevu talebinizi iletirken, adınızı, iletişim bilgilerinizi ve istediğiniz randevu tarih ve saatini belirtmeyi unutmayın. E-posta talebiniz üzerine, randevu detayları tarafınıza bildirilecektir.

Sosyal Medya: DentMax Diş Polikliniği'nin sosyal medya hesapları üzerinden de randevu talebinde bulunabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip ederek, direkt mesaj yoluyla randevu talebinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden ilettiğiniz talepler, en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Kliniği Ziyaret Ederek: DentMax Diş Polikliniği'ni ziyaret ederek, doğrudan randevu alabilirsiniz. Kliniğimize gelerek, resepsiyon görevlilerimize randevu talebinizi iletebilir ve size uygun bir tarih ve saat belirleyebilirsiniz.

DentMax Diş Polikliniği, randevu taleplerinizi en kısa sürede değerlendirmekte ve size en uygun randevu tarih ve saatini belirlemektedir. Randevu alırken, tedavi taleplerinizi ve özel isteklerinizi belirtmeniz önemlidir. Bu sayede, randevunuzun daha verimli ve amacına uygun geçmesi sağlanır.

Sonuç olarak, DentMax Diş Polikliniği'nden randevu almak için telefon, online randevu formu, e-posta, sosyal medya veya doğrudan kliniği ziyaret etme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Herhangi bir soru veya ek bilgi talepleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sağlıklı ve güzel bir gülüş için DentMax Diş Polikliniği'nden randevu alarak tedavi sürecinize başlayabilirsiniz. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki kliniklerimizde bu hizmeti alabilirsiniz.

Neden DentMax?

DentMax Diş Polikliniği, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir' de hizmet vermektedir.

1. Uzman ve Deneyimli Diş Hekimleri

DentMax Diş Polikliniği'nde, her biri kendi alanında deneyimli diş hekimleri görev yapmaktadır. Diş hekimlerimiz, estetik diş hekimliği, ortodonti, implantoloji ve genel diş hekimliği gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Akademik geçmişe sahip olan diş hekimlerimiz, bazı dental eğitimlerini Amerika ve Avrupa'da almışlardır. Bu sayede, en güncel ve modern tedavi yöntemlerini uygulamaktadırlar.

2. Yüksek Kalite Standartları

DentMax Diş Polikliniği, ISO 9001 ve 10002 kalite sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar, kliniğimizin hasta güvenliği, tedavi kalitesi ve hizmet mükemmeliyeti konularında en yüksek standartlara uyduğunu göstermektedir. Ayrıca, DentMax ödüllü bir kliniktir ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı ve çalışma yetki belgeli bir diş polikliniğidir.

3. Modern ve Yenilikçi Teknoloji

DentMax, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve bu teknolojileri tedavi süreçlerine entegre eder. Kliniğimizde dijital diş taraması, CAD/CAM sistemleri, cone beam CT (CBCT) ve dijital sefalometri, lazer diş hekimliği ve yapay zeka destekli diş hekimliği gibi ileri teknolojiler kullanılmaktadır. Bu sayede, tedavi süreçleri daha hızlı, etkin ve konforlu hale getirilmektedir.

4. Kişiselleştirilmiş Tedavi Planları

DentMax Diş Polikliniği, her hastanın ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel kişiselleştirilmiş tedavi planları sunar. İlk randevunuzda detaylı bir analiz yapılır ve size özel bir tedavi planı oluşturulur. Bu plan, dijital gülüş tasarımı teknolojisi ile desteklenir ve tedavi sonucunu önceden görmenizi sağlar.

5. Estetik ve Fonksiyonel Tedaviler

DentMax, estetik diş hekimliği, ortodonti, diş implantları, diş beyazlatma, diş kaplamaları ve daha birçok tedavi hizmeti sunar. Bu tedaviler, hem estetik hem de fonksiyonel amaçlarla yapılır ve hastalarımızda ideal sonuçlar hedeflenir.

6. Etik ve Güvenilir Hizmet

DentMax Diş Polikliniği, etik değerlere bağlı olarak çalışır. Her bir vakaya bütünsel bakar. İleride problem olmaması ve uzun süreli hasta yararı için mevcut problemlerin tümünü tespit eder ve gidermeyi hedefler. İhtiyaç olmayan gerekmeyen tedavileri yapmaz. Hasta memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimizdir. Hastalarımız, kliniğimizin şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde kendilerini güvende hissederler.

7. Ulaşılabilirlik ve Kolay Randevu

DentMax, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de merkezi konumlarda hizmet verir. Kliniğimize ulaşım kolaydır ve esnek randevu saatlerimiz sayesinde tedavi sürecinizi planlamak daha rahat hale gelir. Telefon, online randevu formu, e-posta ve sosyal medya üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz.

Sonuç olarak, DentMax Diş Polikliniği olarak yanınızdayız. Deneyimli diş hekimlerimiz, yüksek kalite standartlarımız, modern ve yenilikçi teknolojilerimiz, kişiselleştirilmiş tedavi planlarımız, estetik ve fonksiyonel tedavilerimiz, etik ve güvenilir hizmet anlayışımız ile sizlere hak ettiğiniz diş hekimliği deneyimini sunmaktayız. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki kliniklerimizde sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Muayene Ücretleri Nedir?

DentMax Diş Polikliniği olarak, hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesini yüksek tutarken, ulaşılabilir fiyat politikamızla da onların yanında olmayı hedefliyoruz. Muayene ücretlerimiz, yapılan ilk değerlendirme ve detaylı analizlerle birlikte belirlenir. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki şubelerimizde hizmet veren diş hekimlerimiz, her hastanın ihtiyaçlarına ve taleplerine özel muayene ve tedavi planları oluşturur.

1. İlk Muayene Ücretleri

DentMax Diş Polikliniği'nde ilk muayene ücretleri, genel diş sağlığı durumunuzun değerlendirilmesini içerir. Bu muayene sırasında diş hekimlerimiz, dişlerinizi, diş etlerinizi ve ağız sağlığınızı kapsamlı bir şekilde inceler. Gerekli durumlarda dijital röntgen ve diğer tanı araçları da kullanılabilir. İlk muayene sonucunda, kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturularak size sunulur.

2. Uzmanlık Alanlarına Göre Muayene Ücretleri

Diş sağlığınızla ilgili daha spesifik bir konuda muayene olmanız gerekebilir. Örneğin, ortodontik tedavi, implantoloji veya estetik diş hekimliği gibi alanlarda uzman diş hekimlerimizle yapacağınız muayenelerde, ilgili alanın gerektirdiği özel değerlendirmeler ve analizler yapılır. Bu tür uzmanlık muayeneleri, detaylı ve ileri düzey tanı yöntemleri içerebilir.

3. Çocuk Diş Hekimliği Muayeneleri

Çocuklar için özel olarak tasarlanmış muayene süreçlerimiz de bulunmaktadır. DentMax olarak, çocukların diş hekimi korkusunu yenmeleri ve diş sağlığını korumaları için keyifli ve rahat bir ortam sunuyoruz. Çocuk diş hekimliği muayeneleri, çocukların ağız ve diş sağlığını değerlendiren, büyüme ve gelişimlerini takip eden özel muayeneleri içerir.

4. Düzenli Kontrol Muayeneleri

Düzenli diş kontrolleri, diş sağlığınızı korumak ve olası problemleri erken dönemde tespit etmek için önemlidir. DentMax Diş Polikliniği'nde düzenli kontrol muayeneleri, diş temizliği, plak ve tartar birikiminin giderilmesi gibi işlemleri kapsar. Bu muayeneler, ağız ve diş sağlığınızı sürekli olarak takip etmenize yardımcı olur.

5. Muayene Ücretlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi

Muayene ücretlerimiz, yapılacak işlemlerin türüne, kapsamına ve kullanılacak teknolojilere göre değişiklik gösterebilir. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki kliniklerimizde muayene ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, web sitemizde yer alan fiyatlandırma bölümünden genel ücret bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, DentMax Diş Polikliniği olarak, yüksek kaliteli ve ulaşılabilir diş sağlığı hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. Muayene ücretlerimiz, hastalarımızın ihtiyaçlarına ve taleplerine göre belirlenir. İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'deki şubelerimizde sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Randevu almak ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Dikişsiz İmplant Nedir?

Dikişsiz implant, geleneksel diş implantı prosedürlerinden farklı olarak, minimal invaziv bir teknikle uygulanan bir diş implantı tedavisidir. Bu yöntem, dikiş kullanılmadan gerçekleştirilir ve iyileşme sürecini hızlandırır, hastalara daha konforlu bir tedavi deneyimi sunar. DentMax Diş Polikliniği, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de dikişsiz implant tedavisi sunarak hastalarına modern ve etkili çözümler sağlamaktadır.

Dikişsiz İmplant Nasıl Yapılır?

Dikişsiz implant tedavisi, minimal invaziv cerrahi teknikler ve gelişmiş teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilir. İşte bu tedavi sürecinin aşamaları:

Planlama ve Hazırlık:

İlk muayene sırasında, diş hekiminiz ağız ve çene yapınızı değerlendirir.

Dijital görüntüleme teknikleri (CBCT) ve dijital taramalar kullanılarak, implant yerleşimi için detaylı bir plan oluşturulur.

Bu planlama, implantın doğru konumda ve açıda yerleştirilmesini sağlar.

Minimal İnvaziv Cerrahi:

Dikişsiz implant tedavisi sırasında, implantın yerleştirileceği bölgeye küçük bir delik açılır.

Bu delik, geleneksel cerrahi kesilere göre çok daha küçüktür ve bu nedenle dikiş gerektirmez.

İmplant, bu küçük delikten çene kemiğine yerleştirilir.

İmplant Yerleştirme:

İmplantın yerleştirilmesi işlemi, yüksek hassasiyet gerektiren bir işlemdir.

İmplant, planlanan konum ve açıya göre dikkatlice yerleştirilir.

İmplantın doğru konumda olması, iyileşme sürecini hızlandırır ve implantın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Geçici Protez:

İmplant yerleştirildikten sonra, iyileşme süreci boyunca kullanılacak geçici bir protez diş takılabilir.

Bu, hastaların estetik ve fonksiyonel olarak rahat etmelerini sağlar.

Dikişsiz İmplantın Avantajları

Dikişsiz implant tedavisinin birçok avantajı vardır:

Hızlı İyileşme: Minimal invaziv bir yöntem olduğu için iyileşme süreci daha hızlıdır ve dikiş gerektirmediği için yara iyileşmesi daha rahat olur.

Azaltılmış Ağrı ve Rahatsızlık: Küçük bir delik açılması nedeniyle, geleneksel yöntemlere göre daha az ağrı ve rahatsızlık hissedilir.

Daha Az Şişlik ve Morarma: Dokuya daha az zarar verildiği için, şişlik ve morarma riski daha düşüktür.

Hızlı Uygulama: Dikişsiz implant prosedürü, geleneksel yöntemlere göre daha kısa sürede tamamlanabilir.

Estetik Sonuçlar: Geçici protezler sayesinde hastalar, iyileşme süreci boyunca estetik bir görünüme sahip olabilirler.

Sonuç

DentMax Diş Polikliniği, İstanbul, Türkiye ve Balıkesir, Türkiye'de dikişsiz implant tedavisi ile hastalarına konforlu ve hızlı çözümler sunar. Dikişsiz implantlar, minimal invaziv teknikler ve modern teknolojiler kullanılarak uygulanır, bu da iyileşme sürecini hızlandırır ve hastalara daha az ağrı ve rahatsızlık yaşatır. Sağlıklı ve estetik bir gülüş için DentMax Diş Polikliniği'ni tercih edebilirsiniz. Randevu almak ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Detay
DENTMAX ILE
IRTIBATA GEÇIN
Bakırköy / İstanbul 0 2125700033
09:00-19:30 Pazartesi-Cumartesi
01
01

Başvurunuz alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bağlantı Kopyalandı