Dentmax Basından

Palatal Expander™️ (6-11 yaş)

Dentmax invisailgn
TEDAVILER
ONLINE RANDEVU OLUŞTUR
Dentmax Online Randevu
Dentmax Menü

60 saniyede yeni gülüşünü gör!

Palatal Expander™️ (6-11 yaş)

Şeffaf Plaklarla Genişletme (6-11 yaş) - invisalign Palatal Expander™️

TEDAVİ ÖZETLERİ

Dentmax
İŞLEM SAYISI
2-3
Dentmax
İŞLEM SÜRESİ
2-3 GÜN
Dentmax
ANESTEZİ YÖNTEMİ
LOKAL ANESTEZİ
Dentmax
HASSASİYET
VAR
Dentmax
İŞE DÖNÜŞ SÜRECİ
BİR AY
Dentmax
TAM İYİLEŞME SÜRESİ
BİR HAFTA
Dentmax
SONUÇ KALICILIĞI
5 YIL
Dentmax
YEME İÇME SÜRESİ
2 SAAT SONRA
İÇINDEKILER

Şeffaf Plaklarla  Genişletme (6-11 yaş) - invisalign Palatal Expander™️

Yeni Invisalign Palatal Genişletici Sistemini Keşfedin

6-11 yaş arası çocuklarda yetişkin dişleri için yer açan bir çene genişletici ile tanışın. Bu üst çene genişletici:

- Geleneksel palatal genişleticilere göre daha konforlu

- Klinik olarak güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır

- Metal vida içermeyen devrim niteliğinde yeni bir tasarıma sahiptir

Klinik çalışmalarda Invisalign Palatal Genişletici Sistemi'nin, geleneksel genişleticilere kıyasla hastalarda anksiyeteyi azalttığını kabul etmektedir.

Invisalign Palatal Genişletici ile Geleneksel Genişletici Karşılaştırması

19o0'lerde ilk kez tanıtılan geleneksel üst çene genişleticilerin tasarımı uzun yıllardır değişmedi. Genel olarak her gün 2 kez, bir merkez deliğe küçük bir anahtar yerleştirilerek ve cihazı genişletmek için çevrilerek çalışır. Bu süreç, hem çocuklar hem de ebeveynler için zorlu ve stresli olabilir. Invisalign Palatal Expander bu alanda daha pratik olup, vida döndürmeye ihtiyaç yoktur.

Invisalign Palatal Genişletici Nasıl Çalışır?

Yenilikçi tasarımıyla daha az acı verici ama aynı derecede etkilidir. Invisalign Palatal Genişletici Sistemi ile yetişkin dişlere için yer açmak için kademeli olarak genişleyen bir dizi kalın damaklıktır. Bu damaklık 3D baskılı ile üretilir. Tıpkı geleneksel üst çene genişletme aleti gibi genişletici etki gösterir. Fakat her gün manuel olarak üst çene genişletme aletini hergün genişletmek zorunda kalmazsınız. genişleticiyi açmanız gerekmeden ortodontik tedaviyi mümkün kılar. Bu, daha az gözyaşı, daha az anksiyete ve genel olarak daha olumlu bir deneyim anlamına da gelebilir.

Invisalign Palatal Genişletici'nin Maliyeti Nedir?

Bu en yeni jenrasyon üst çene genişletme sistemi sisteminin maliyeti için ortodonti uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Her hastanın tedavi ihtiyacı farklı olduğu için klinik muayene sonrasında fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz

Invisalign Palatal Genişletici'yi Farklı Kılan Nedir?

Dünyanın en yenilikçi palatal genişleticisi söylemek yanlış olmaz. Invisalign alignerlar ortodontik tedavinin seyrini değiştirdi. Invisalign Palatal expander ile oyunun kuralları yeniden değişti ve artık günlük vida çevirmeye artık veda edebilirsiniz.

Her bir genişletici seti, çocuğunuzun ağzına özel olarak uyum sağlar.

Aparey 3D baskılıdır, bu da çocuğunuz ve sizin için daha rahat ve daha az anksiyete yaratan bir deneyim sağlar.

Ayrıca klinik olarak güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Invisalign Palatal Genişletici Sistemi, geleneksel genişleticiler kadar etkili olan ve FDA tarafından onaylanmış, çıkarılabilir tek palatal genişleticidir.

Çıkarılabilir olduğu için daha iyi ağız hijyeni sağlar.

Metal vidalar veya teller olmadan, çocuğunuz Invisalign Palatal Genişletici'yi kolayca takıp çıkarabilir. Dişlerininin tüm yüzeylerini fırçalayıp diş ipi kullanabilir.

Kimler Invisalign Palatal Genişleticileri Kullanabilir?

Çocuklar için uygundur.  Ebeveynler de çevirme stresi olmayacağı için rahattır.  için kullanımı kolaydır. Çocuk dostudur.

Çoğu çocuk, yaşları ne olursa olsun genişleticiyi kendi başına takıp çıkarabilir.

Yemek zamanları, üst çene genişletici kolayca çıkarılıp temizlenebildiği için stres içermeyen pratik bir deneyime dönüşür.

Metal ve teller olmadığı için beklenmedik ortodontist ziyaretleri azalır.

Sıkça Sorulan Sorular

Invisalign® Palatal Genişletici Sistemi Nedir?

Invisalign® Palatal Genişletici Sistemi, Align'ın büyüyen hastalarda üst çenenin genişlemesini ele almak için ürettiği ilk 3D baskılı ortodontik cihazıdır. Bu, geleneksel palatal genişletici aletlerin karşılaştığı zorlukları ortadan kaldıran devrim niteliğinde, klinik olarak etkili bir genişleme yaklaşımıdır.

Çocuklar Neden Bu Kadar Gençken Ortodontik Tedaviye (örn. Diş Teli) İhtiyaç Duyar?

Bazı ortodontik problemler, erken tedavi edildiklerinde düzeltilmesi daha kolay olabilir. Amerikan Ortodonti Birliği, herhangi bir gelişmekte olan problemi önlemek, sebeplerini ortadan kaldırmak, yüz ve çene kemiklerinin büyümesini yönlendirmek ve gelen kalıcı dişler için yeterli alan sağlamak amacıyla bir çocuğun ilk ortodonti kontrolünün en geç 7 yaşına kadar yapılmasını önermektedir.

IPE Tedavisi Sunan Bir Doktor Nasıl Bulunur?

DentMax olarak IPE tedavisi için randevu oluşturabilirsiniz.

Genişleticiler/Tutucular Takılıyken Yemek/İçmek Mümkün Müdür?

Hastaların yemek veya içmek için cihazları çıkarmaları gerekmez. Ancak, her öğünden sonra ağzın iyice çalkalanması önerilir. Sert, yapışkan veya şekerli yiyecekler (sakız dahil) cihaza ve/veya hastanın dişlerine zarar verebilir ve bu tür yiyeceklerden kaçınılmalıdır. Şekerli veya asidik içecekler de hastanın dişlerine zarar verebilir ve bu tür içeceklerden kaçınılmalıdır.

Invisalign Palatal Genişletici'nin Maliyeti Ne Kadardır? Sigorta Kapsamında Mıdır?

Tedavi, doktor tarafından hastaya özel olarak düzenlendiğinden her durum farklıdır ve doktorlar farklı yaklaşımlar seçebilir veya hastayı hedefine ulaştırmak için farklı önerilerde bulunabilir. Fiyatlandırma doktor tarafından belirlendiği için, gülüş ihtiyaçlarınıza en uygun yaklaşımı belirlemek üzere herhangi bir tedavi endişenizi sağlayıcınızla tartışmanız önerilir. Ayrıca, ortodontik kapsama seçenekleri hakkında sigorta taşıyıcınızla görüşmenizi teşvik ederiz.

 

 

İLGINIZI
ÇEKEBILIR

Detay
DENTMAX ILE
IRTIBATA GEÇIN
Bakırköy / İstanbul 0 2125700033
09:00-19:30 Pazartesi-Cumartesi
01
01

Başvurunuz alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bağlantı Kopyalandı